Co pro Vás zařídíme a nafotíme

Nezáleží, jestli máte deset reklamních kampaní v roce nebo chystáte svou první.

Bude pro nás radost vyrobit vám takovou, na jejíž originalitu budete s radostí vzpomínat ještě za pár let.

Díky dlouholetým zkušenostem především ze zahraničí pro vás dokážeme zrealizovat celý projekt od prvotního nápadu, castingu, stylingu, focení až po post produkci. Na začátku si spolu popovídáme o tom, jak by kampaň měla vypadat a je jen na vás, jestli budete chtít být u každého kroku realizace. Můžete, ale nemusíte.

Za výsledek ručíme my.

 

 

Napsali o nás

 
27JEWELRY

“S Lucy Creative Agency bylo radost spolupracovat. Jejich nadšení do práce a profesionalita byla na nejvyšší úrovni. Vcítili se do mých potřeb a navíc dokázali přinést do projektu kreativní provedení."

— Lenka Šváchová /designérka 27JEWELRY

 
ALAE group

"Super spolupráce, fotky se nám opravdu moc líbí - jak kampaň tak i produktové. Barvy a modely opravdu odpovídají reálu a nejlépe vypadají na modelce.

Těšíme se na další spolupráci. Ješte jednou veliké díky!"

— Veronika Evans / ALAE

InConcept magazín

"S Lucií jsme spolupracovali již na několika editorialech pro náš magazín. Profesionalita. Samostatnost. Spontánnost. Vstřícnost. Slušnost. Laskavost. Ochota. Lidstkost. To jsou vlastnosti, které se v dnešním mediálním světě už moc nenosí. Lucie má všechny. Vím, že se na ni mohu spolehnout a věřit ji, a tak nejen to mi dává prostor pro to, věnovat se naplno svoji práci a tomu, co miluji. Celý náš tým se vždy těší na další spolupráci!"

— Nikol Pavlíčková / Šéfredaktorka časopisu InConcept

 

Galerie