Slovo jako produktovka, neboli produktová fotografie, nezní úplně nejatraktivněji. Jenomže za ním se skrývá něco mnohem víc.

Přesně tak, jak svůj produkt odprezentujete na tištěných vizuálech, nebo e-shopu, tak se bude prodávat. Ať už jde o luxusní kabelku, střešní tašky, kosmetiku, nebo chleba… nám záleží hlavně na tom, abyste zaujali na první pohled a především byli diametrálně odlišní od konkurence.

Focení na Váš e-shop pro nás nezačíná zmáčknutím spouště. Ještě před tím uděláme průzkum trhu v lokálním i světovém měřítku a vymyslíme přesnou podobu fotky tak, abychom ji odlišili od ostatních. A to v každém sebemenším detailu.

 

Napsali o nás

 

27JEWELRY

“S Lucy Creative Agency bylo radost spolupracovat. Jejich nadšení do práce a profesionalita byla na nejvyšší úrovni. Vcítili se do mých potřeb a navíc dokázali přinést do projektu kreativní provedení."

— Lenka Šváchová / designérka 27JEWELRY

ALAE group

"Super spolupráce, fotky se nám opravdu moc líbí - jak kampaň tak i produktové. Barvy a modely opravdu odpovídají reálu a nejlépe vypadají na modelce.

Těšíme se na další spolupráci. Ješte jednou veliké díky!"

— Veronika Evans / ALAE group

 

 

InConcept magazín

"S Lucií jsme spolupracovali již na několika editorialech pro náš magazín. Profesionalita. Samostatnost. Spontánost. Vstřícnost. Slušnost. Laskavost. Ochota. Lidskost. To jsou vlastnosti, které se v dnešním mediálním světě už moc nenosí, ale v LUCY CREATIVE je mají všechny. Vím, že se na ně mohu spolehnout a věřit jim, a tak nejen to mi dává prostor pro to, věnovat se naplno svoji práci a tomu, co miluji. Celý náš tým se vždy těší na další spolupráci!"

— Nikol Pavlíčková / Šéfredaktorka časopisu InConcept

 

Galerie