Kdo jsme

Fotky jsou náš život.

Pro to, abychom dokázali nabídnout našim klientům ty nejlepší, jsme procestovali půlku světa (hlavně Británii), učili se od špiček v oboru a získávali zkušenosti, kde se dalo. A trendy, konkurenci i nejrůznější styly focení sledujeme pořád.

 

Jsme kreativní, sehraný tým, jehož součástí jsou kreativci, fotografové, stylistky, retušéři, grafici i produkční. Díky tomu pro vás dokážeme vytvořit originální kampaň, kterou nemá nikdo jiný. Spolupracovat spolu můžeme na vizuálech pro váš e-shop, grafickém ladění webu, přípravě všech propagačních materiálů nebo look booků.

 

Za všech okolností ctíme zákazníka, jeho filosofii a vizi. Proto se vás budeme hodně ptát a budeme rádi, když se na čas stanete součástí našeho týmu.

 


 
27JEWELRY

“S Lucy Creative Agency bylo radost spolupracovat. Jejich nadšení do práce a profesionalita byla na nejvyšší úrovni. Vcítili se do mých potřeb a navíc dokázali přinést do projektu kreativní provedení."

— Lenka Šváchová /designérka 27JEWELRY

ALAE group

"Super spolupráce, fotky se nám opravdu moc líbí - jak kampaň tak i produktové. Barvy a modely opravdu odpovídají reálu a nejlépe vypadají na modelce.Těšíme se na další spolupráci. Ješte jednou veliké díky!"

— Veronika Evans / ALAE

 
InConcept magazín

"S Lucií jsme spolupracovali již na několika editorialech pro náš magazín. Profesionalita. Samostatnost. Spontánnost. Vstřícnost. Slušnost. Laskavost. Ochota. Lidstkost. To jsou vlastnosti, které se v dnešním mediálním světě už moc nenosí. Lucie má všechny. Vím, že se na ni mohu spolehnout a věřit ji, a tak nejen to mi dává prostor pro to, věnovat se naplno svoji práci a tomu, co miluji. Celý náš tým se vždy těší na další spolupráci!"

— Nikol Pavlíčková / Šéfredaktorka časopisu InConcept