TÝM LUCY CREATIVE

Jsme parta kreativců, organizátorů a profesionálů přes potřebnou techniku. Fotografka, stylistka, videomaker, produkční, i copywriterka, nebo vizážistka – ze všech těchto pozic jsme připraveni pořádně nastartovat Váš brand.


ČEHO JSME SCHOPNÍ?

Rádi bychom Vám zaručili, že úplně všeho! A v rámci našeho oboru opravdu ano – umíme všechno, co se týče vytvoření image Vaší značky, kreativních kampaní pro ni, vizualizace sociálních médií, nebo přípravy záznamů z Vašich eventů.

Učili jsme se od špičkových kreativců v Anglii a procestovali kousek světa, abychom mohli firmám v České republice přinést něco víc, než tuzemský pohled na věc. Stále spolupracujeme například s britskými e-shopy, sledujeme celosvětové trendy v různých oborech, nebojíme se je kombinovat a experimentovat s nimi. Současně jsme patrioti, kterým jsou nejbližší tradiční i nové, ryze české značky. Rádi budeme vyprávět i Váš příběh. Naše filozofie tkví v tom, klienty příjemně šokovat a vyvést z míry. Věřte, že na dnešním trhu to není vůbec na škodu.


,,Jedinečnost je hodnota“


Heslo, kterým se dlouhodobě držíme, už vyzdvihlo před konkurencí několik firem, ať už jde o módu, nebo třeba realitní kancelář. Potřebujete skvělou videokampaň, zkrášlit a efektivně refreshnout webové stránky, e-shop, nebo sociální sítě? Jsme tu pro Vás. Rádi Vám dáme dohromady i náborovou kampaň, nebo natočíme medailony obchodních zástupců a jiných zaměstnanců. Jedinečně. Prostě úplně jinak, než to dělají ve vedlejší firmě.SOCIÁLNÍ MÉDIA

Vy víte nejlépe, jak odpovědět zákazníkovi na otázku. Kompletní správu sociálních sítí proto neděláme. Jsme ti praví na to Vám perfektně nastavit a vytvořit vizuální obsah na Instagram i Facebook, který klienty bude přitahovat. Připravíme fotky, videa, nebo gify, a to včetně kreativních popisků. Zachytíme pozornost Vaší cílové skupiny a udržíme ji!


E-COMMERCE

Audiovizuální kampaně od návrhu po celkovou produkci, produktovky tak, aby klient chtěl mít Vaše zboží ihned u sebe..


VÝSTUPY Z EVENTŮ

Z Vámi pořádaných eventů zachytíme ty nejsilnější momenty, abyste na ně Vy i obchodní partneři a klienti mohli vzpomínat navždy.


Pro více podrobných informací prostudujte naše webové stránky, nebo nás kontaktujte přímo.
 

27JEWELRY

“S Lucy Creative Agency bylo radost spolupracovat. Jejich nadšení do práce a profesionalita byla na nejvyšší úrovni. Vcítili se do mých potřeb a navíc dokázali přinést do projektu kreativní provedení."

— Lenka Šváchová /designérka 27JEWELRY

ALAE group

"Super spolupráce, fotky se nám opravdu moc líbí - jak kampaň tak i produktové. Barvy a modely opravdu odpovídají reálu a nejlépe vypadají na modelce.Těšíme se na další spolupráci. Ješte jednou veliké díky!"

— Veronika Evans / ALAE

 

InConcept magazín

"S Lucií jsme spolupracovali již na několika editorialech pro náš magazín. Profesionalita. Samostatnost. Spontánnost. Vstřícnost. Slušnost. Laskavost. Ochota. Lidstkost. To jsou vlastnosti, které se v dnešním mediálním světě už moc nenosí. Lucie má všechny. Vím, že se na ni mohu spolehnout a věřit ji, a tak nejen to mi dává prostor pro to, věnovat se naplno svoji práci a tomu, co miluji. Celý náš tým se vždy těší na další spolupráci!"

— Nikol Pavlíčková / Šéfredaktorka časopisu InConcept