Focení editorialů

Pro naše klienty pravidelně fotíme i obsah do tištěných médií.

Jedná se o promo magazíny různých obchodních center, módní a lifestylové magazíny a rovněž o vizuály pro účely PR zpráv a advertorialů.

Náš in house tým zařídí vše! Od vytvoření konceptu, stylingu, castingu správných modelů, vizáže, přes samotné focení až k postprodukci. To vše dokážeme propojit i s videem. Z focení vytvoříme skvělé backstage video, které bude to správné promo do onlinu.

Fotíme ve vlastním studiu, vytváříme sety na focení na míru danému projektu nebo náš produkční tým zajistí focení na venkovní lokaci v Praze i kdekoliv jinde. Spolupracujeme se zahraničními produkcemi, kdyby vám byla Česká republika malá a chtěli byste fotit za jejími hranicemi.


Praha ale nabízí spoustu krásných míst. Je ideální lokací pro focení do zahraničních magazínů. Momentálně připravujeme seznam lokací v Praze a České republice, které lze využít na komerční focení. Ohledně lokací nás kdykoliv můžete kontaktovat.

Produktovky na váš eshop

Základem úspěšného eshopu jsou kvalitní vizuály.

Nic neprodá Váš produkt tak, jako dobrá fotografie nebo video.

Eshop je pro každý brand velmi lákavý a v dnešní době už skoro nezbytnou součástí marketingové strategie značek, které fungují offline i online.

Základem marketingu v oblasti omnichannels je, že komunikace a vizuály jsou stejné ve všech oblastech a místech propagace. 

To znamená, že pokud máte kamennou prodejnu a chcete jít se svým brandem do onlinu a rozjet ecommerce web, tak by návštěvník vašich stránek měl mít pocit, že je stále na prodejně a na první pohled poznat, že jde o váš brand, který již zná a naopak. S tím úzce souvisí i to, že pokud se vytváří kampaň do tištěných médií, musí se rovnou i rozpracovat verze online, která se dále použije na web a sociální sítě. Jinými slovy, všude tam, kde se vaše značka objeví, musí působit jednotně a zároveň odrážet základní charakter vaší značky, ducha dané kampaně nebo další kreativu, kterou do materiálů dáte.

V rámci eshopu a produktových fotografií je to stejné jako u jiných materiálů, které pořídíte na propagaci produktů. Eshopová fotografie neznamená jen produkt na bílém pozadí vyfocený ze všech úhlů, i když i to může být dobrý základ pro úspěšný prodej. Do produktovek může jít úplně stejně kreativy jako do focení kampaně, je to přece jedna z nejdůležitějších fotek na webu. 

Základem je vždy správná barevnost produktů, kterou upravujeme ještě během focení, dokud je produkt na place. Není nad to, když věci, které prodáváte online vypadají na fotografii stejně jako v reálu. Tady je ukázka produktovek pro naše klienty - Ivana Rosova, PS. Objects, Sabina Rich, Alter Era, Tereza Vu.


Dále je to ale samotná kreativa eshopu, která bývá mnohdy podceňována. Přitom to je právě to,  co z vašeho eshopu vytvoří osobitý web a propojí fotografie s dalšími prodejními kanály viz výše omnichannels

Všichni se chcete odlišit od konkurence! Přidejte set, na kterém se bude fotit na míru vašemu brandu, pohrajte si se stíny, barvou pozadí, překvapte videem.. možností je spousta. Zde je několik značek a eshopů, do kterých jsme se zamilovali Burberry La Mer Glossier Chloe

My umíme propojit videa a fotografie a vytvořit kvalitní materiály kreativně tak, abychom nevytvořili dvakrát stejné produktovky. Jde nám především o váš brand a kvalitní výstup, který vám pomůže růst dále.

Screenshot 2019-01-03 at 13.36.44.png

Základem je potkat se

a probrat vše, co je třeba k navázání spolupráce, a vytváření skvělých produktovek může začít.

Lucy Creative x Designblok

_USC9626.jpg

LUCY Creative x Designblok

Jsme hrdí na to,že jsme se mohli zúčastnit DesignBloku 17 jako oficiální dodavatelé vizuálních materiálů pro DesignBloku. Po dobu trvání Designbloku jsme fotili atmosféru celé akce, módní přehlídky stejně tak jako ty nejmenší detaily instalací.

Podívejte se do galerie fotek a videí z letošního Designbloku.

Instalace značky Ton

Instalace značky Ton

_MG_2404.JPG
môdní přehlídky

môdní přehlídky