U reklamních kampaní je pro nás důležitá originalita nápadu, supervize, a pak hlavně dialog mezi naším týmem a Vaší značkou. Spolupráce je trochu jako mezilidský vztah - bez komunikace nemůže fungovat. Proto je pro nás důležité hledat kompromisy, pilovat a diskutovat každý malý kousek společné práce, aby výsledek stál za to.

Pak Vám dodáme, cokoli si zamanete. Samozřejmě v té nejvyšší možné kvalitě. Dáváte přednost dnes populárním video kampaním, gifům, nebo prostě chcete zaujmout super fotkou? V týmu LUCY CREATIVE nepodceňujeme žádné formy reklamních kampaní. Dáváme do nich za každých okolností maximum!

Kromě vizuální stránky se soustředíme i na textovou či zvukovou - dodáme Vám tedy kompletní balíček všeho, co si propagace Vašeho brandu žádá. Přesně podle Vašich představ Vám pak sestavíme buďto kompletní obsah pro všechny platformy, nebo jenom zrovna potřebnou část.

 

 

Tereza Vu

Kampaň k nové kolekci

DBK Magazín

Produkce magazínu pro obchodní centrum

Douglas

Video kampaň MBPFW

Weber

Vánoční video a foto kampaň

SCANquilt

Vizuální obsah na sociální sítě


Napsali o nás

 

27JEWELRY

“S Lucy Creative Agency bylo radost spolupracovat. Jejich nadšení do práce a profesionalita byla na nejvyšší úrovni. Vcítili se do mých potřeb a navíc dokázali přinést do projektu kreativní provedení."

— Lenka Šváchová /designérka 27JEWELRY

ALAE group

"Super spolupráce, fotky se nám opravdu moc líbí - jak kampaň tak i produktové. Barvy a modely opravdu odpovídají reálu a nejlépe vypadají na modelce.

Těšíme se na další spolupráci. Ješte jednou veliké díky!"

— Veronika Evans / ALAE

InConcept magazín

"S Lucií jsme spolupracovali již na několika editorialech pro náš magazín. Profesionalita. Samostatnost. Spontánnost. Vstřícnost. Slušnost. Laskavost. Ochota. Lidstkost. To jsou vlastnosti, které se v dnešním mediálním světě už moc nenosí. Lucie má všechny. Vím, že se na ni mohu spolehnout a věřit ji, a tak nejen to mi dává prostor pro to, věnovat se naplno svoji práci a tomu, co miluji. Celý náš tým se vždy těší na další spolupráci!"

— Nikol Pavlíčková / Šéfredaktorka časopisu InConcept